+420 728 81 81 81
──────  Automyčka Praha 10 

Profesionální mytí aut pro vaši firmu

Naše profesionální myčka automobilů je ideálním řešením pro podnikání, poskytující skvělou kombinaci kvality, pohodlí a výhodných podmínek spolupráce. Specializujeme se především na poskytování služeb firmám, jako jsou autosalony a autobazary, taxikářské flotily a společnosti s vlastními firemními vozidly.

Svěřte nám starost o čistotu a image vašich firemních vozidel!
Objednát se

Výhody spolupráce s automyčkou Ruční mytí Bohdalec

01 ──────

Mycí programy na míru

Nabízíme individuální programy na základě vašich přání, požadavků a rozpočtu.
02 ──────

Prémiová autokosmetika

Naši zkušení specialisté používají pouze nejlepší prostředky a technologie.
03 ──────

Hlídané parkování zdarma

Hlídané parkoviště v den mytí je bez starostí a navíc zcela zdarma.
03 ──────

Prodloužená splatnost faktur 

Můžete využít prodlouženou splatnost faktur dle dohody.
02 ──────

Jedna platba za měsíc

Všechny služby poskytované v průběhu měsíce jsou sloučeny do 1 faktury.
06 ──────

Pick-up servis

Poskytujeme službu pick-up servisu, abyste se mohli soustředit na své podnikání.

Individuální programy mytí firemních automobilů

Naše standardní programy myček automobilů jsou navrženy tak, aby uspokojily různé potřeby péče o váš firemní vozový park. Nabízíme mytí a čištění karoserie, mokré a suché čištění interiéru, tepování, ochranu interiéru vozidla, leštění, keramickou ochranu vozidla a mnoho dalšího, abychom udrželi čistotu a lesk vašich firemních automobilů.

Rovněž chápeme, že každá společnost je jedinečná, a proto nabízíme výhodné podmínky a individuální programy pro firemní zákazníky. Naši konzultanti s radostí projednají vaše potřeby a vypracují nejlepší programy pro péči o váš vozový park, které budou odpovídat vašim přáním, požadavkům a rozpočtu.

Snažíme se, aby péče o vaše automobily byla dostupnější a pohodlnější. S námi bude váš vozový park vždy v perfektním stavu! Pro ruční mytí aut pro firmy nás kontaktujte na tel.: +420 728 81 81 81 nebo na e-mail: info@rucnimytibohdalec.cz

Pick-up servis pro ruční mytí vozidel

Náš pick-up servis pro ruční mytí automobilu přináší pohodlí a luxusní péči vašemu vozovému parku. Mytí vozidel na míru vašemu rozvrhu.

Jak pick-up servis probíhá?

S naším profesionálním týmem na dosah ruky nemusíte dělat žádné kompromisy ohledně čistoty vašich firemních a korporátních aut. Stačí nám zavolat a my se postaráme o vyzvednutí vozidel na dohodnutém místě a časovém rozvrhu, provedeme důkladné ruční mytí a vrátíme vám je čistá a lesklá. 

S naším pick-up servisem nemusíte ztrácet čas přesunem vozidel. Umožníme Vám efektivněji využívat svůj čas a zajistit, že vaše vozidla budou vždy v dokonalém stavu. 
Objednát se
Nezávazná poptávka
Pokud máte dotazy nebo si chcete domluvit schůzku, napište nám. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat.
crossmenu